Gündüz kuşağında yer alan eğlenceli yemek programlarından bir tanesi olan Zuhal Topal’la Sofrada adından da anlaşıldığı gibi Zuhal Topal’ın sunumuyla gerçekleşir. Yarışma gelinler ve kayınvalideler arasında geçer genel olarak bu yarışmanın formatı gelinler leziz yemeklerini yapar yaptığı yemekleri sergileyecek güzel masalar hazırlar ve kayınvalideler ise o leziz yemekleri tadına bakıp yemekleri yorumlar daha sonra puanlar. Tüm gelinler arasında eğlenceli bir o kadarda çekişmeli bir rekabet ortamı vardır. Haftanın sonunda en iyi yemeği ve sunumu yapıp kayınvalidelerden en iyi puanı alan gelin birinci olur ve ödülü alır. Zuhal Topal’la Sofra hafta içi her gün Fox’ta saat 16.00 yayınlanır. Yemeğe ilgisi olup kendine güvenenler ve aynı zamanda eğlenmek isteyenler için bu yarışma iyi bir fırsat olabilir.

Zuhal Topal Kimdir?

Zuhal Topal 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Zuhal Topal aslen Gazianteplidir. Yetenekli sunucunun oyunculuğa olan ilgisi küçüklüğünden gelir 23 Nisan’da okuduğu okulda tek başına tiyatro gösterisi sergileyerek ilk adımını atmıştır. Zuhal Topal Mimar Sinan Üniversitesinde iç mimarlık ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro bölümünü kazanmıştır tercihini küçüklüğünden beri hayali olan tiyatrodan yana kullanmıştır ve 1995 yılında tiyatro bölümünü okumaya başlamıştır. Kısa zaman içinde iki tane farklı tiyatroda başrol oynayarak başarısını kanıtlamıştır. Kendi adı için çok büyük bir adımı da 1997 yılında Müjdat Gezen ile beraber sunuculuk yaptı.

Başarılı oyuncu da okulunu bitirmeden bir çok başarılı işin içinde bulunmuştur bunlardan bir tanesi de üniversite son sınıftayken Sevda Kondu isimli dizide rol almıştır. Zuhal Topal mezun olduktan sonra bir çok ayrı reklam filmlerinde, tiyatro sahnelerinde, tv dizisinde yer almıştır ve sunuculuk yapmıştır. 2003 yılında Sihirli Annem dizinde Suzan karakterini oynamıştır ve daha sonra 2004 yılında Halide Edip’in bir kitabından uyarlandığı Yol Palas Cinayeti filminde oynamıştır. Daha sonra bir sürü çeşitli etkinliğin içinde bulunmuştur başarılı oyuncu. Zuhal Topal hayatını Korhan Saygıner ile birleştirmiştir. Evliliklerinden çok tatlı bir kız çocukları olmuştur kızlarının ismi Linadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir