30 Haziran’da CBS kanalı ile birlikte ekranlara merhaba diyen Zoo, James Patterson isimli yazarın en çok satış yapan aynı isimli romanından esinlenilerek hazırlanmıştır. Dizinin yapımcı kadrosunda Josh Appelbaum, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg ve Andre Nemec bulunuyor. İnsanlık tarihi boyunca hayvanlara karşı hep sert bir şekilde yaklaştık. Asıl yaşam alanlarından alarak evcilleştirmeye çalıştık, oyunlar için eğitmeye çalıştık, spor olsun diye öldürdük! Bir gün gelir hayvanlar artık bu durumu değiştirmeye çalışırsa ne olur?

Jackson Oz; Afrika topraklarında hayvanların sergiledikleri davranışları inceleyerek bilimsel araştırmalar yapan bir zoologtur.

Jamie Campbell; Los Angeles’ta bulunan bir gazetede çalışıyor. Hayvanlarda yaşanan değişikliğin sebebini bir şirketin üretmeye başladığı ürün olarak görüyor.

Abraham Kenyatta; Jackson ile sıkı arkadaş olan Abraham, Afrika’da safari rehberliği yapmaktadır.

Chloe Tousignant; Paris’ten Afrika’ya yapılan bir gezideyken otobüsüne aslan saldırısı yapılıyor. Saldırıdan Jackson’un yardımıyla kurtulduktan sonra Fransa’ya geri dönüyor. Fransa Savunma Bakanlığı’nda analist olarak görev alıyor.

Mitch Morgan; Los Angelas’ta veteriner olarak yaşamını sürdürüyor. Jamie’nin kendisine sunduğu fikir sonucunda araştırmaya koyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir