İngilizler TV dünyasındaki serüvenleri boyunca her zaman türleri kendilerine göre yorumlamayı sevmişlerdir. Daha önce hazırladıkları The Fades dizisini zombi türüne çok farklı bir bakış açısı ile hazırlamışlardı. Bu sefer CBBC kanalı ile Wolfblood dizisiyle birlikte kurt adam türüne farklılık katarak geliyorlar. Dizinin başrol kadrosunda Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Louisa Connolly-Burnham ve Kedar Williams-Stirling yer alacak.

Yüzyıllar boyunca insanlara arasında yaşamış ama gerçek kimliğini ortaya çıkarmamış bir tür vardı. Kurt Adamlar, dışarıdan bakıldığında yine bir insan görünümünde olan ama insanlara göre duyu organları daha fazla gelişmiş bir türdür. İnsanlık yaşamına ayak uydurabilmiş, kurt adama dönüşmelerini kontrol altında tutabiliyorlar. Ama dolunayın çıkış zamanında kendilerini tutamıyorlar. Bunun önüne geçmek için o gün kendilerini bir zindan tarzı mekana kilitliyorlar. Hikaye yine kurt adam türünden olan bir ailenin kızı Maddy ve kendi türünün varlığını pek bilmeyen öksüz Ryhdian etrafında dönecek.

Kurt adamlar arasında kendini kontrol altına alamayanlar da vardır. Ryhdian bunlardan birisidir. Maddy’nin okuluna yeni kayıt olan Ryhdian, Maddy ve ailesinin desteğini alarak yaşamını nasıl kontrol altında tutacağını öğrenir. Daha önce hiç dönüşüm yaşamayan Maddy ve Ryhdian arasında duygusal bir iletişim olacaktır. Onlar bu duyguyu tadarken kendi türündeki tehlikeli kurt adamların yaşatacağı maceralardan habersizler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir