Elisabeth Benavent tarafından yazılan ve günümüze kadar 1 milyon satış yapan, 5 serilik bir kitap Valeria romanından uyarlama olan Netflix dizisi ile karşınızdayız.

Artık Netflix’te sık sık görmeye başladığımız İspanyol dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. 8 Mayıs 2020 tarihinde gösterime girecek olan dizi, 8 bölümden oluşan komedi türüyle karşımıza çıkıyor. Serinin ilk iki kitabı olan Yüksek Topuklar Karışık İlişkiler ve Yüksek Topuklar Kararsız Kalpler’e de Türkiye’de yoğun ilgi vardı.

Valeria Dizi Konusu

Dizinin konusuna gelecek olursak, ana karakter Valeria, hem eşiyle hem de insan ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir kadın olarak göze çarpıyor. Valeria’nın çok yakın olan üç arkadaşı Nerea, Lola ve Carmen ona her konuda destek olmakta. Yaşadığı tüm sorunlarda onları destek olurken göreceğiz. Türlü maceralara atılacak olan Valeria ve arkadaşları aşk, insan ilişkileri, sırlar, gelecek, kalp kırıklıkları gibi birçok konuda karışık duygular içerisindeler.

Dizi Karakterleri

Dizide ana karakter Valeria’yı canlandıracak isimse, Diana Gómez oldu.

Lola karakterini Slima Lopez, Carmen’i Paula Malia, Nerea karakterini ise Teresa Riott canlandıracak. Valeria’nın eşi Adrian’ı İbrahim Al Shami J. canlandıracak. Dizideki gizemli karakter olarak göreceğimiz Victor’a ise Maxi Iglesias hayat verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir