Two and a Half Men’de Charlie Harper ismindeki çapkın bir adamın hikayesine tanık olacağız.

Charlie Harper, Malibu sahilinde hayatını sürdüren yakışıklı olduğu kadar çapkın ve bekardır. Geçimini reklam filmlerine şarkı sözü yazarak sürdürmektedir. İşinde de oldukça başarılı bir grafik sergilemektedir.

Charlie’nin garip bir huyu vardır. Tek başına yaşamaktan şikayetçi değil ama her gece başka bir kadınla ilişkiye girmelidir. Hayatı güzel bir şekilde ilerlerken başına tatlı bir bela sarılacak. Kardeşi Alan, eşi Judith tarafından kapıya konulur. Kuralcı bir kişiliğe sahip olan Alan, 10 yaşındaki oğlu Jake ile birlikte Charlie’nin yanına taşınır. Bu durumdan ilk başlarda pek haz etmeyen Charlie, Alan ve Jake’e öyle bir bağlanmıştır ki yeni ailesini kaybetmemek için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.

Two and a Half Men

Alan ve Charlie’nin annesi olan Evelyn Harper için iki çocuğuda tam bir hayal kırıklığıdır. Alan’ın ona bir torun vermesi, Charlie’nin ise hayatındaki yaşamı onun çocukları için düşündüğü hayat değildir. Unutmadan Charlie’e bir takıntılı olup sık sık ziyaretlerine giden yan komşu Rose’u da söylemeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir