Yaz sezonuna damga vurmayı planlayan The CW kanalı, Signifcant Mother isimli komedi dizisiyle karşımıza geliyor. İlk sezonu 9 bölümden oluşacak dizinin bir bölümü 20 dakikadan oluşuyor. Dizinin yapımcıları Eric Cardillo ve Richard Keith oluyor. Oyuncu kadrosunda Jost Zuckerman, Krista Allen, Nathaniel Buzolic,Emma Fitzpatrick ve Jonathan Silverman gibi isimler bulunuyor.

Nate, Portland şehrinde bulunan bir restoranın sahibidir. İş gezisinden döndüğü bir günde en yakın arkadaşıyla babasından boşanan annesini beraber yakalıyor ve deyim yerindeyse dünya başına yıkılıyor. Yaşanan olayı kabullenmeye çalışırken, babasının annesiyle barışma isteği ve kendisini bu barışma için aracı olmasını istemesiyle her şey üst üste gelmeye başlıyor. Bu istek sonrası annesi, babası ve en yakın arkadaşı Jimmy’nin arasında kalıyor.

Nate Marlowe; ilk zamanlar annesi ve en yakın arkadaşının bir ilişki yaşamasından rahatsız olsa da annesinin mutluluğu için bu durumu kabullenmeye başlıyor. Olayların dışında kalmaya çalışsa da bir şekilde olayların ortasında kalıyor. Sahibi olduğu restoranda çalışan Sam’e karşı duygular beslese de kızın bir sevgilisi olması umutlarını yıkıyor.

Lydia Marlowe; eşinden yeni ayrılmış ve Jimmy ile birlikte hayatına tekrar başlamak istiyor. O zaman gelene kadar kendini tek oğluna ve eşine bağlamıştır. Ama artık öyle yaşamak istemiyor.

Jimmy Barnes; Nate’in en yakın arkadaşıdır. Çapkın bir kişiliğe sahip olan Jimmy, bir kıza kolay kolay bağlanmaz ve tek kişilik ilişkileri tercih ediyor. Nasıl olduysa bir şekilde en yakın arkadaşının annesi Lydia’ya bağlanır. Nate’ın babası sürekli Lydia ile aralarındaki yaş farkını hatırlatsa da pek umrunda değildir.

Sam Dillinger; Nate’ın hoşlandığı ve restoranında garson olarak çalışan kız olarak karşımıza geliyor. Nate’in ona karşı beslediği duyguları bilmiyor ve onu arkadaş olarak görüyor.

Harrison Marlowe; Lydia’yı başka bir kadın için terketmiştir. Tekrar Lydia’ya dönmek için geri geliyor ve hatasını anlamıştır. Ama iş işten geçmiştir artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir