Dördüncü ve beşinci sezonlar arasında uzun bir aradan sonra akıllarda şu soru var Outlander 5.sezon ne zaman yayınlanacak? Jamie ve Claire’in zaman yolculuğu içinde geçen aşk hikayesi sadece birkaç hafta içinde ekranlara geri dönüyor.

Bunu göz önünde bulundurarak ne olacağı hakkında konuşmak gerekirse 5.sezon ne zaman 2019 da mı yayınlanacak gibi sorulara karşılık 2020 yılında yayınlanacağına şahit olduk.

Outlander 5.sezon ne zaman başlıyor ?

Outlander 5.sezon 1.bölüm 16 Şubat 2020 pazar günü yayınlandı.

Starz, bu yaz şovun 2020 başlarında başka bir bölüm için döneceği haberini verdi. Ağustos sonunda, 16 Şubat 2020 Pazar günü resmen yayınlanacağı açıklandı. Ancak sabırsız davranan ve bekleyemeyenler için Starz kısa süre önce dizide ne olacağına dair birkaç önemli ipucu verdi.

Aralık ayında Starz, Fraser ailesinin başına neler geleceğine dair ilk yorumunu  5. sezonu açan iki yeni sahne ile paylaştı. “Tüm adanmış hayranlarımızın Droughtlander’dan geçmelerine yardımcı olmak için size yeni sezonun ilk bölümünün küçük bir bölümünü vereceğiz, “diyor Balfe bir videoda.

İlk sahne, önümüzdeki sezon Jamie için olacak büyük bir çatışmayı gösteriyor ve buna  İngilizlerden kaçan Murtagh ile ilişkisi de önemli derecede ekleniyor. İkinci klipte ise bu sefer güzel bir haber alıyoruz. Klipte Brianna ve Roger’ın düğün gününden bazı ipuçları veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir