Her yaz ayının gelmesiyle birlikte dizi sektörüne kolları sıvayan kanal Usa Network, iki sene önceki yaz ayında Suits ile birlikte sektöre damga vuracak Necessary Roughness isimli bir sportif bir komedi dizisiyle karşımıza geldi. Başrol oyunculuğunda yine Necessary Roughness’te sergilediği rol ile Golden Globe Yılın En İyi Aktör ödülü kazanan Callie Thorne yer alıyor.

Dr. Danielle Santino, evliliğinde ve işinde oldukça başarılı bir kariyer geçiren psikologtur. Mutlu bir hayata sürdüğü sıralarda kocasının onu başka bir kadınla aldattığını öğrenince kabusa dönüşür. Sallantılı bir boşanma süreci ve iş hayatı iki çocuğuyla ilgilenmesinin önüne geçmiştir ve onu çok yıpratmıştır. Olayların geliştiği anda komik bir rastlantı ile tanıştığı Matt Donnaly isimli bir futbol koçundan bir teklif alır. Takımın psikoloğu olmasının istenmesiyle birlikte hayatı tekrar düzen içerisine girecektir.

New York Hawks isimli bir Amerikan futbol takımı kaptanı olan Terrence King, kariyerinde  yıldızlaşmıştır. Hayatında sürdürdüğü düzensiz yaşamı futbol yaşantısında etkisini göstermeye başlayınca takım üyelerinin talebiyle birlikte kendisini Dr. Danielle’nin kapısında buluyor. Dr. Danielle’nin takım içindeki ilk hastası olacak King, tam bir baş belasıdır ve doktoru çok zorlayacaktır. Kendine has bir yöntemle King’i yola getirerek takım içerisinde sevilen karaktere bürünüyor. Böylece hayatını düzeltme yolunda önemli bir mesafe kat edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir