Netflix’in sonbahar dönemine damga vurması planlana yeni dizisi Narcos’un ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. 28 Ağustos 2015 tarihiyle birlikte bütün bölümleri tek seferde yayınlanmıştır. Netflix kanalını takip edenlerin büyük rağbet gösterdiği dizi henüz yayının ardından 6 gün geçmesiyle birlikte 2. sezon onayını aldı. Hikaye gerçek bir konudan esinlenerek hazırlanılmıştır. Kolombiya uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar’ın hayatı ve onu yakalamak için büyük çaba sarfeden Amerikan ajanlarının mücadelesine tanık olacağız.

Amerikan ajanları ve yerel polisler tarafından her yerde kırmızı alarm ile aranan Pablo Escobar, yapılan çalışmalardan rahatsız olarak Medellín Karteli’yi kurar. Öldürülen her bir polis için para ödülü vardır. Medellín Karteli’ni kurulmasının ve ödülün açıklanmasının ardından Kolombiya sokakları polis kanıyla yıkanmaya başlar.

DEA ajanı Steve Murphy, Escobar’ı yakalamak için Kolombiya’ya gönderilir. Ailesinide yanına alarak Medellin’e taşınan Steve, beraber çalışacağı Ajan Javier Pena ile birlikte Escobar’ın peşine düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir