2013 senesinde Showtime kanalının Ray Donovan ile birlikte ekranlara yansıttığı Master Of Sex dizi tarihinde daha önce ele alınmamış enteresan bir konuyu önümüze getiriyor. Thomas Mainer’in biyografisinden esinlenerek hazırlanan yapım Dr.William Masters ve yardımcısı Virginia Johnson’un hikayesini bizlere anlatacak.

Dizi insanların cinsellik konusunda pek bir bilgiye sahip olmadığı ve bu durumun utanç yarattığı 1950 döneminde geçmektedir. Devrim yaratma peşinde olan Dr.William Masters ve Virginia Johnson, toplumun beynine enjekte olmuş cinsel davranışları değiştirmeye çalışacak. Karakterleri bakımından birbirlerine zıt olan bu iki insan insanlık tarihini değiştirmek için aynı kadere sahip olacak.

Master of Sex

William Masters ve Virginia Johnson, ilk başlarda yaptıkları cinsel araştırmaları herkesten gizlemeyi tercih eder. Bir süre sonra yaptıkları araştırmalar hastane yönetimi tarafından öğrenilir ve devam ettirilmemesi konusunda karar alınır. Araştırmaları konusunda kararlı olan ikili amaçlarından vazgeçmezler. Onlar için başlayacak olan bu macera red kararıyla birlikte daha güzel bir hal almaya başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir