Hakan Muhafız 4. sezon ne zaman başlayacak işte bütün detayları bu yazıda. Oldukça sevilen ve büyük bir hızla kalabalık bir seyirci kitlesi yakalayan bu sıradışı dizinin izleyicileri yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Netflix’te yayınlanan ilk Türk dizisi olan Hakan Muhafız, adından bu özelliğiyle oldukça bahsettirdi. Çok konuşulan bu farklı kurguya sahip dizinin 4.sezonu heyecanla bekleniliyor. Hakan Muhafız dizisinin 4.sezonu hakkında resmi bir açıklama yapılmaması ile birlikte dizinin yeni sezonunun bir aksilik olmaması durumu ile birlikte 2021 yılının Mart ayında izleyici ile buluşacağı düşünülüyor. Biraz da dizinin bu kadar ilgi çekme sebeplerinden bahsedelim yani konusundan.

Hakan Muhafız yani henüz genç bir adam yeni bir maceraya atılmak durumunda kalır. Bu macera ise günümüz İstanbul’unda gerçekleşmektedir. Hakan Muhafız İstanbul’un gizemlerini fark etmeye başlar ve bu kentteki kadim ve sırlar ile dolu bir birlikle olan bağını yavaş yavaş keşfeder. Devamında ise İstanbul’u ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Dizinin başrolleri arasında Hazar Ergüçlü, Çağatay Ulusoy ve Ayça Turan gibi yetenekli isimleri görüyoruz. Kurgu olaraksa alışık olduğumuz klasik Türk dizilerinin kesinlikle çok dışında, farklı bir yapım. Yapım ezberleri bozmak üzere Netflix’e giriş yapmış gibi adeta. Tüm seyircilere yeni sezon ile şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir