White Collar ve Burn Notice yapımlarıyla zirvesini yaşayan Usa Network, gelenek haline getirdiği yaz uygulamasıyla birlikte yapımlarını ekranlara taşımaya başlıyor. Graceland 6 Haziran’da yayına alındı ve ilk sezonu 12 bölümden oluşacak. Polisiye tarzında ilerleyecek olan dizinin yapımcısı ise White Collar’ın yapımcısı olan Jeff Eastin olacak. Dizi hikayesini yaşanmış bir olay üzerinden alıyor.

Güney Kaliforniya’da devlet tarafından yapılan bir uyuşturucu operasyonu sırasında ele geçirelen ev, devlete çalışan bir grup ajana yaşantılarını sürdürmeleri için verliyor.FBI ile Uyuşturucu ve Sınır Koruma bürosunda bulunan ajanlar, verilen bu evde normal hayatlarını yaşıyor gibi görünseler de burada özel görevler için bulunuyorlar. Uyuşturucu bürosunda ajan olarak görev yapan Donnie’nin görev sırasında vurulmasının ardından yerine yeni bir ajan getiriliyor. Olaylarda ajanın ekibe katılmasıyla birlikte başlıyor.

Ekibe yeni katılan Mike Warren, FBI akademisinden yeni mezun olmuştur. Akademi kariyerini 1. lik gibi önemli bir dereceyle bitiren Mike, iş hayatını Başkent’te yapmak isterken kendisini anlamadığı bir şekilde bu evde buluyor. Evde geçirdiği kısa bir süre sonrası aslında dış dünyanın çok farklı bir yaşamda olduğunu ve görevleri yüzünden yalan söylemek zorunda kalan insanlarla karşılaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir