Game of Thrones dizi serisi çıktığından beri tüm dünyada büyük bir ilgi uyandırmıştı. Olay örgüsü ve oyuncularıyla, gerekse kaliteli çekimleri ile büyük bir ilgi yakalayan Game of Thrones nihayet 7 sezonu geride bıraktı. Geride bıraktığı 7 sezon ile büyük bir takipçi ve hayran kitlesi yakalayan dizi 8. sezonda izleyiciyi ne ile karşılaştıracağı merak uyandırıyor ?

Game of Thrones 8. Sezon nereden izleyebilirim diyorsanız eğer 8. sezonun 1. bölümü HBO kanalı tarafından yayınlanacak.

Türkiye’de ise 14 Nisan pazar günü Digiturk tarafından yayınlanacak fakat izleyicileri üzecek bir haber vermek gerekiyor ki Game Of Thrones’u izleyebilmek için Digiturk aylık üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Bu üyeliğin ücreti ise 210 TL olarak belirlendi.

Yasal olmayan dizi sitelerinden ise izlemeniz neredeyse imkansız çünkü cezai yaptırımların artması nedeniyle Game of Thrones yasal olmayan sitelerde yayınlanmıyor. Şu an için 8. sezon tüm sitelerden engellenmiş durumda.

Alternatif olarak BluTV’den de bu diziyi izleyebilirsiniz. Fakat BluTV’de biraz gecikmeli olarak yayınlanacak. 23 Nisan salı gününden itibaren Blu TV’den bu diziyi aylık üyeliği 20 TL olmak karşılığında izleyebilirsiniz.

8. sezonda Game of Thrones bölümleri ortalama olarak  1 saat 20 dakikadan oluşuyor diyebiliriz. Sevdiğiniz bu dizinin yeni sezonunu keyifle izlemenizi diliyoruz. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir