Komedi yapımlarıyla birçok komedi severin favori kanalı haline gelen ABC yine güzel bir komedi yapımıyla karşımıza geliyor. Don’t Trust the Bitch in Apartment 23, 2012 Nisan ayıyla birlikte ekranlara merhaba dedi. Oyuncu kadrosunda güzel oyuncu Krysten Ritter, James Van Der Beek, Dreama Walker, Eric Andrea ve Michael Blaiklock yer alıyor.

Chole, New York’un merkezinde yaşayan ama kuralları pek takmayan başınabuyruk bir genç kızdır. En meşhur yönü ise para karşılığında ev arkadaşı bulup onlara hayatı zehir ederek evden gitmelerini sağlamaktır. Sürekli yaptığı bu oyunun son kurbanı ise iş bulmak için küçük bir kasabadan New York’a doğru gelen June Colburn’dur. Chole, her ev arkadaşına yaptığı gibi June’a da hayatı dar edecektir. June daha çok saf kişilikte ve büyük şehirlere alışkın olmayan birisidir.

June, Chole’nin yanına taşındıktan sonra onun bu oyununu çözer. Ona iyi bir ders vermek amacıyla bütün eşyalarını satar. Ayrıca June’un 11 senelik bir sevgilisi vardır ve nişanlıdır. Eşyalarının satılmasından sonra deliye dönen Chole, June’dan intikam almak için onun sevgilisiyle yatağa girer. Bu durum sonrası June’un gideceğini düşünen Chole için işler tam tersi gidiyor. June sevgilisinin göremediği yüzünü gösterdiği için Chole’a teşekkür ederek onu affediyor ve Chole’nin kovamayacağı bir arkadaş haline geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir