2000 senesinin Mayıs ayında yayın hayatına BBC kanalı ile birlikte başlayan Coupling, bu zamana kadar görebileceğiniz en komik yapım olarak karşımıza geliyor. Toplamda 4 sezon süren dizi 2004 Haziran ayıyla birlikte yayın hayatına son vermiştir. Komedi yapımlarıyla dikkat çeken Steven Moffat dizinin yapımcılığına soyunuyor. Oyuncu kadrosunda Jack Davenport, Gina Bellman, Sarah Alexander, Kate Isitt, Richard Coyle ve Ben Miles gibi isimler yer alıyor.

Olaylar dizinin baş karakteri Steve Taylor’ın sevgilisi Jane’den ayrılmasıyla birlikte başlıyor. Taylor, Jane’den sonra kendisine Susan isimli bir kız arkadaş bulmuştur. Sally ise hem Susan’ın en yakın arkadaşı hem de Taylor’un en yakın arkadaşı olan Jeff’in eski kız arkadaşıdır. İlginç bir kısım daha vardır ki Sally’nin eski erkek arkadaşı Patrick artık Taylor’un eski kız arkadaşı Jane ile birliktedir. Neler oluyor kavak yellerine döndük? der gibisiniz. Ama bunun bir komedi yapımı olduğunu unutmayalım.

Şefkata karşı düşkünlüğü olan Jane, Jeff’in bir türlü adam edemediği çocuğu, Sally’nin güzelliğine karşı olan düşünceleri, Patrick’in seks için fazla istekli olması ve Toylor ile Susan’ın kolay olmayan hayatları etrafında komik olaylar bizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir